درباره مرکز پرینت سه بعدی تبریز

مرکز پرینت سه بعدی تبریز به منظور خدمت رسانی به طیف وسیعی از همشهریان عزیز و با هدف پیشرفت روز افزون صنعتی و هنری شهر عزیزمان تبریز راه اندازی شده است. امید است با استفاده از تکنولوژی‌های جدید، تبریز به مرکز تولید و خلاقیت تبدیل شود و در ایران بدرخشد. در زیر به صورت اجمالی خدمات مرکز پرینت سه بعدی تبریز معرفی شده و دورنمایی از کاربردهای این تکنولوژی در بین قشرهای مختلف جامعه معرفی می­شود.

دانشجویان و مرکز پرینت سه بعدی تبریز

دانشجویان رشته‌های الکترونیک، رباتیک، زمین‌شناسی و هنرهای تجسمی میتوانند مدل طراحی شده خود را به صورت سه بعدی لمس نموده و یا حتی قطعه پرینت شده را در نمونه طراحی شده خود به کار ببرند و از این پس نگران تنوع کم قطعات بازار نباشند. دانشجویان رباتیک به راحتی میتوانند چرخ دنده، شاسی و هر قسمت پلاستیکی دیگراز ربات طراحی خودشان را پرینت گرفته و از آن استفاده کنند همچنین دانشجویان الکترونیک می‌توانند پنل‌هایی بدون محدودیت شکل و اندازه پرینت گرفته و در پروژه‌های خود استفاده کنند. از این پس دانشجویان زمین‌شناسی قادر خواهند بود از منطقه مورد نظر خود پرینت سه بعدی تهیه کرده و برخی تحقیقات خود را روی آن انجام دهند و یا در لکچرهای خود در دانشگاه از این مدل‌ها استفاده کنند. دانشجویان هنرهای تجسمی قادر خواهند بود مدل‌های کانسپچوآل خود را در کامپیوتر طراحی کرده و به مدل هایی دست پیدا بکنند که در عمل به غیر از این روش با روش دیگری غیر قابل انجام می‌باشد.

زیباسازی شهری و مرکز پرینت سه بعدی تبریز

طرح‌های توجیحی زیباسازی شهر تبریز قبل از ساخته شدن و هنگام معرفی به سازمان زیباسازی شهرداری تبریز، به صورت سه بعدی ساخته شده و می‌تواند تاثیر زیادی در نحوه انتخاب و چینش المان‌های شهری داشته باشد.

قالب سازان و مرکز پرینت سه بعدی تبریز

مرکز پرینت سه بعدی تبریز آماده مشاوره و پرینت طرحهای قالب سازان عزیز میباشد تا بتوانند با سرعت بیشتری و بدون خطا کار خود را انجام دهند.

تعمیر کاران و مرکز پرینت سه بعدی تبریز

تعمیر کاران همه روزه با مشکل عدم وجود قطعه مخروب و شکسته در بازار روبه‌رو هستند. آنها می‌توانند هر قطعه پلاستیکی را با کمک مرکز پرینت سه بعدی تبریز طراحی و پرینت بگیرند و مجبور به تهیه آن از شهر یا کشورهای دیگر نباشند.

عموم مردم و مرکز پرینت سه بعدی تبریز

عموم مردم برای هرچه زیباتر کردن محل زندگی خود می‌توانند از طرح‌های پرینت شده در محل زندگیِ خود استفاده کنند. این طرحها ممکن است به صورت تابلو، لامپ، آباژور، چراغ خواب و لوستر باشند. شما میتواند طرح مورد علاقه خود را از سایت مرکز پرینت سه بعدی تبریز دانلود کرده و سفارش پرینت و ساخت آن را داده و در اسرع وقت سفارش خود را تحویل بگیرید.

به طور خلاصه میتوان از هر قطعه پلاستیکی مورد نیاز پرینت گرفت و مورد استفاده قرار داد. ممکن است شما کاربرد جدیدی از پرینت سه بعدی به ما پیشنهاد دهید، ما صمیمانه از خلاقیت های شما استقبال خواهیم کرد.